Food

Zbiorniki magazynowe, zbiorniki procesowe i urządzenia technologiczne spełniające najbardziej rygorystyczne standardy higieny i jakości w przemyśle spożywczym (certyfikat EHEDG).
 

ZBIORNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ I URZĄDZENIA PROCESOWE DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Mamy wieloletnie doświadczenie jako dostawca zbiorników dla przemysłu spożywczego. Nasi inżynierowie starannie produkują zbiorniki i instalacje, które sprawiają że proces przebiega optymalnie. W produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, konstrukcje dostarczamy zgodnie ze specyfikacją, na czas i tak aby zmieścić się w budżecie. 

Chcesz żeby Twój projekt zbudowany był w wyznaczonym miejscu, przetestowany i uruchomiony dla Ciebie? Nie ma problemu! Produkty i usługi zawsze są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Pracujemy opierając się o międzynarodowe standardy i przepisy. Jeśli to konieczne, możemy również zbudować zbiorniki zgodnie z wytycznymi EHEDG (Europen Hygenic Engineering & Design Group).


 


0,8

Nasze zbiorniki są głównie budowane w standardzie chropowatości 0,8. Na życzenie klienta możemy zbudować zbiornik o mniejszej chropowatości. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami!


256

W roku 2013 wyprodukowaliśmy 256 zbiorników dla klientów z branży spożywczej.


100.000 L

Produkujemy zbiorniki aseptyczne ze stali nierdzewnej do pojemności 100 000 litrów. Nasze zbiorniki są budowane zgodnie ze standardem EHEDG co gwarantuje najwyższą jakość!


Cytaty

“GPI rozpoczeło działalność z pozytywnymi emocjami. Przez te wszystkie lata staraliśmy się trzymać tych pozytywnych emocji, obecnie nadal jesteśmy organizacją, w której pozytywne emocje są wciąż żywe.”

Fons Geurts, właściciel