40 zbiorników z mieszadłami

40 zbiorników z mieszadłami
40 zbiorników z mieszadłami
40 zbiorników z mieszadłami

Cytaty

“Wszyscy w GPI ciężko pracujemy dla osiągnięcia wspólnego celu.”

Janneke Aantjes, marketing i komunikacja

Proszę o kontakt

Mam pytanie na temat tego projektu

Kontakt z GPI

O projekcie

Podsumowanie projektu
GPI dostarczyło 40 zbiorników z mieszadłami dla naszego klienta w Niemczech. Zbiorniki będą używane do mieszanie farb i lakierów.

Wymagania klienta
Klient potrzebował 40 zbiorników z mieszadłami. Zbiorniki są zintegrowane ze specjalnymi ramami, które są dostosowane do wózków widłowych, co sprawia że wyprodukowane zbiorniki są w pełni mobilne. Spośród czterdziestu zbiorników, piętnaście miała mieć pojemność 600 litrów, dwadzieścia pięć zbiorników pojemność 1200 litrów. Zbiorniki będą wykorzystywane do mieszania farb i lakierów.

Konstrukcja higieniczna
W związku z faktem, że zbiorniki będą stosowane do wytwarzania różnego rodzaju farb i lakierów, higieniczność całej konstrukcji była bardzo istotnym aspektem. Chropowatość powierzchni ma zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o higieniczną konstrukcje więc zdecydowaliśmy się na elektro polerowanie zbiorników. Poza chropowatością powierzchni istotnym aspektem było umiejscowienie kul myjących i mieszadła. Dzięki tym elementom jesteśmy pewni, że w zbiornikach po czyszczeniu nie pozostaną resztki produktu.

Informacje o kliencie
Nasz klient jest światowym dostawcą płynnych i proszkowych lakierów i farb wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu, takich jak przemysł motoryzacyjny czy transport.

Szczegóły projektu

Kategoria Chemicals
Rok produkcji 2015
Typ klienta Branża chemiczna
Ilość 40
Przeznaczenie zbiornika Zbiorniki do mieszania farb i lakerów

Proszę o kontakt
Mam pytanie na temat tego projektu
Kontakt z GPI