GPI Poland jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą zbiorniki ze stali nierdzewnej, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki procesowe, zbiorniki magazynowe. Nasze zbiorniki są stosowane między innymi w branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej oraz farmaceutycznej.

Produkcja

GPI produkuje wszystkie możliwe rodzaje i wielkości zbiorników ze stali nierdzewnej dla klientów w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz do celów magazynowych. Każdy dział w GPI specjalizuje się w projektowaniu i produkcji określonego typu zbiorników. Budujemy zbiorniki począwszy od małych zbiorników wysokociśnieniowych dla procesów w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym do zbiorników o maksymalnej średnicy około 12 metrów. Większe zbiorniki retencyjne do 25 metrów średnicy i pojemności 7000m3 są budowane przez nasz zespół na miejscu u klienta. Do produkcji nie używamy czarnej stali. Wynika to z naszej dbałości o jakość produkowanych przez nas zbiorników. 


Miejsca produkcji 

  • w Handelsweg w Lopik w czterech oddzielnych halach produkujemy zbiorniki do 20m3 dla przemysłuspożywczego,farmaceutycznego i chemicznego.
  • w Bedrijfsweg produkujemy zbiorniki od 20m3 do 500m3. 
  • W naszej fabryce w Groot-Ammers, przy rzece Lek, możemy zbudować zbiorniki o średnicy około 12 metrów i wysokości 25 metrów. Są one gotowe do załadowania na statek i przetransportowane do klienta.
  • Nasz polski oddział mieści się w Brzegu.

Chciałbyś sam zobaczyć nasze zakłady produkcyjne? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładów produkcyjnych. Na wizytę możesz umówić się poprzez zakładkę Kontakt.
 

Budowa zbiorników u klienta 
GPI może budować zbiorniki o średnicy do 12 m w naszych fabrykach i dostarczyć je do naszego klienta. Zbiorniki magazynowe o większych parametrach (około 10 000m3) o średnicy do 20m i wysokości do 25m budujemy na miejscu u klienta. Do tego celu wykorzystujemy bardzo wydajny system pozwalający na sprawną budowę zachowując najwyższą jakość.