Storage

Zbiorniki i silosy o różnych pojemnościach do przechowywania każdego produktu. Zbiorniki budujemy w naszej fabryce lub na miejscu u klienta.

KOMPLEKSOWY DOSTAWCA ZBIORNIKÓW MAGAZYNOWYCH I SILOSÓW

 

Potrzebujesz zbiornika magazynowego? Budujemy zbiorniki o pojemności od 1 litra do nawet 10 milionów litrów. Zbiorniki budujemy w jednej z naszych fabryk lub na miejscu u klienta. 
 

Najpierw planujemy, później budujemy
Kiedy zamówisz u nas zbiornik, nasi specjaliści pomogą z dobraniem najlepszych rozwiązań. Chcesz schłodzić lub ogrzewać przechowywany produkt czy może chcesz chronić je warstwą azotu? A może chcesz przechowywać swój produkt w podwójnym zbiorniku. 

Certyfikaty
Specjalne pozwolenia odgrywają bardzo ważną rolę podczas projektowania i budowy zbiornika. Często są one decydujące przy wyborze środka przechowywyania, wymiarów, ustalenia odpowiedniego obciążenia i bezpieczeństwa. Nasi sprzedawcy chętnie Państwu pomogą i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Transport i montaż
Możesz samemu odebrać zbudowane przez nas zbiorniki ale możesz również zlecić transport i montaż zbiorników naszemu certyfikowanemu przez VCA** zespołowi montażowemu. Nasz zespół zainstaluje nasze zbiorniki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa BHB oraz przeprowadzi testy na miejscu. 
 

 


10.000 M3

GPI produkuje, dostarcza i montuje u klienta zbiorniki ze stali nierdzewnej, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki procesowe o pojemności od 1 litra do 10 000m3.


7.000.000 L

Zbiorniki z mieszadłem, zbiorniki procesowe od 5 litrów do zbiorników o pojemności około 7000m3


14015

Zbiorniki magazynowe budujemy zgodnie z normą PN-EN 14015
zbiornik_magazynowy_tlo

Cytaty

“Pracownicy GPI są dumni ze swojej firmy. Dbamy również o to aby nasi klienci byli dumni z zamówionych u nas zbiorników, ponieważ wykonujemy je dokładnie w taki sposób w jaki chce nasz klient.”

Arno Rodenburg, coo