GPI Poland jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą zbiorniki ze stali nierdzewnej, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki procesowe, zbiorniki magazynowe. Nasze zbiorniki są stosowane między innymi w branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej oraz farmaceutycznej.

Praca inżynierów
Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie charakteryzują się głęboką znajomością wymagać charakterystycznych dla danej branży. Specjalistyczną wiedzę nasi inżynierzy wykorzystują przy projektowaniu zbiorników magazynowych, zbiorników ciśnieniowych dla klientów z przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego. Jesteśmy w stanie szybko dostosować się do życzeń klienta i zaprojektować zbiornik zgodnie z jego wytycznymi. Oferujemy również transport, montaż i instalację zbiornika na miejscu u klienta.


Projektowanie zbiornika

Zaprojektowanie zbiornika procesowego jest procesem przez, który w miarę możliwości staramy się przejść razem z klientem aby produkt odpowiadał jego potrzebom w 100%. Punktem wyjścia zawsze jest produkt oraz jego docelowe zastosowanie w procesie. Projekt w zakresie robót inżynieryjnych jest gotowy dopiero po akceptacji przez klienta a cały projekt został wewnętrznie skontrolowany przez inspektora jakości . Od 2005 roku tworzymy modele w 3D i na życzenie klienta udostępniamy mu taki model.

"Na początku projektowania skrupulatnie tworzymy listę warunków, które muszą zostać spełnione dla danego zbiornika procesowego, aby rozpocząć pracę szybko i efektywnie" Arno Rodenburg, Szef operacyjny

 

Zezwolenia

Uzyskanie potrzebnych zezwolenia mogą być trudną i skomplikowaną sprawą. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów bardzo ważne jest aby przygotować listę warunków które będzie musiał spełniać dany zbiornik procesowy. Firma GPI może zapewnić profesjonalne doradztwo w sprawie uzyskania odpowiednich zezwoleń jak również wsparcie w trakcie rozmów z instytucjami wydającymi pozwolenia.
Kontrola jakości

Przed przystąpieniem do produkcji, wydział inżynierii określa jakie badania i inspekcje są konieczne aby budowa przebiegała zgodnie z najwyższymi standardami. Dział jakości przeprowadza kontrole i testy na każdym etapie budowy zbiornika. GPI dysponuje urządzeniami pozwalającymi sprawdzić jakość zbudowanego zbiornika.
 

•         riboflavin test
•         X-rays to assess the welding
•         testy penetracyjne spawów
•         kontrola optyczna spawów 
•         test spustowy
•         próba ciśnieniowa/ pełny test z wodą
•         pomiar chropowatości
•         vacuum box test
•         pomiary grubości


Oczywiście zawsze jesteśmy gotowi na wykonanie testów w firmach zewnętrznych. Ponadto współpracujemy z naszymi klientami w ramach stałego testowania naszych produktów w całym cyklu życia instalacji.