Pharma & Cosmetics

Wysokiej jakości zbiorniki ze stali nierdzewnej od 1 litra, zbiorniki procesowe, kotły, zbiorniki procesowe, zbiorniki ciśnieniowe. 

ZBIORNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ DLA PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO  I KOTŁY PROCESOWE 

Leki i kosmetyki muszą spełniać najwyższe standardy jakości. Chodzi przede wszystkim o zdrowie konsumentów i pacjentów. Precyzja i higiena są ważnymi kwestiami w produkcji. W zależności od rodzaju projektu wykonujemy dostawy bezpośrednio do producenta lub do specjalistycznych firm instalacyjnych i inżynieryjnych.

GPI obsługuje zarówno firmy produkujące lekarstwa jak i firmy produkujące kosmetyki. Dzięki naszej szerokiej wiedzy na temat zbiorników ze stali nierdzewnej, zbiorników sterylnych i  przyłaczy  pomagamy naszym klientom w zakresie projektowania i produkcji urządzeń technologicznych.

Nasi specjaliści często są zaangażownii w charakterze doradcy już na etapie projektowania nowych instalacji aby zoptymalizować zbiorniki pod konkretne procesy. 

 

3D

Dzięki projektowaniu w 3D i cięciu stali nierdzewnej laserem jesteśmy w stanie zbudować każdy zbiorniki, nawet te wymagające największej dokładności. 

10,000 M3

Produkujemy zbiorniki z mieszadłami i zbiorniki technologiczne o pojemności od 5 litrów do zbiorników o pojemności 10 000m3. Jakość to dbałość o szczegóły!
 

Cytaty

“W chwili obecnej należymy do grupy wiodących holenderskich projektantów zbiorników. W ciągu pięciu lat chcemy stać się jednym z wiodących projektantów zbiorników w Europie.”

Fred Boere, ceo